Misyonumuz

Çağdaş bilgi ve ileri teknolojiyi kullanan, uluslararası etik kuralları benimseyen,hasta haklar ve sosyal sorumluluğunun bilincinde, ekip çalışmasını benimsemiş, dinamik ve yetkin kadrosuyla;
Kaliteden ödün vermeyen, ekonomik, hızlı ve güvenilir
Hasta haklarına saygılı
Hasta ve ailesinin memnuniyetini önemseyen birey odaklı yaklaşımıyla nitelikli sağlık hizmeti veren “Referans bir hastane” olmaktır.

Vizyonumuz

Akılcı, etik, yenilikçi, kaliteli, ekonomik anlayış doğrultusunda planlı programlı çalışma ile farklılıklar yaratan kalıcı üstünlükler sağlayan, sürekli sürdürülebilir büyüme potansiyeli olan, süreç içerisinde Ülkemizde sağlık hizmetleri alanında “bir model ve marka” olmaktır.

Sağlık sektöründeki gelişmeler ve ihtiyaçlar doğrultusunda, geleceğe yönelik yaptığımız yatırımlar ve atılımlarla yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz.
Tıbbi yaklaşımda temel aldığımız hedef, hastalarımıza tıbbın en yeni bilgi ve teknolojisinden faydalanarak “en kısa sürede en doğru teşhis ve tedavi” olanağı sunmaktır.

1. MİSYON, VİZYON, KALİTE POLİTİKASI

1.1. TRG Hospitalist Hastanesi Misyonu

İletişime açık duruşumuz, gerek birbirimizle gerekse hastalarımızla kurduğumuz tutarlı, saygılı, sürekli, içten diyalogumuz, hem medikal alanda hemde ikili ilişkilerimizde cesaretle ortaya koyduğumuz fonksiyonel farklılıklarımız, sağlık sektörünün daima en iyisi olma azmimizi başarıya taşıyacak temel davranış ve inançlarımızı oluşturmaktadır.

1.2. TRG Hospitalist Hastanesi Vizyonu

Tüm insani gereksinimlere duyarlı, çağının bir adım önünde ve daima en iyi olmaktır. Yalnızca hastalarımızın değil, ilişki içinde bulunduğumuz tüm insanların yaşam kalitesine karşı duyarlı olmanın gerekli olduğunun bilincindeyiz.
Medikal gelişmelerin tümünü yakından izler, içinde bulunduğumuz çağın gereklerine göre hareket ederiz.
Hedefimiz, sadece rakiplerimizi değil, kendimizi de aşmaktır.

1.3. Kalite Politikamız

TRG Hospitalist olarak birincil sorumluluğumuz, her zaman vizyonumuza ve misyonumuza uygun hareket etmek, tüm iş ortaklarımıza değer katmak ve örnek bir kuruluş olarak yaşamak olmuştur. Bu da TRG Hospitalist tıbbi altyapısıyla, çalışanlarıyla ve imkanlarıyla, güven duyulan bir kurum olmasını ve hastaların kurumumuzda olmaktan dolayı kendilerini ayrıcalıklı hissetmelerini sağlamaktadır.
TRG Hospitalist en önemli rekabet güçlerinden biri, hasta gereksinimlerine duyarlı ve bu doğrultuda karar alabilen bir kuruluş olmasındadır.
Başarıya ulaşmada kilit nokta olan mevzuata uygun bireysel inisiyatif kullanımı ve ekip oluşturma becerisi, yönetimimizce değerlendirilen temel faktörlerden birisidir.Organizasyonumuz arasında verimli bir işbirliği, başarımızın temel taşlarındandır.