Bağcılar Hastanesi olarak faaliyete başlayan hastane el değiştirdikten sonra Özel Hospitalist Hastanesi olarak faaliyetine devam etmiştir. Güven Holding bünyesinde tamamen farklı bir vizyon ve yenilenen yüzüyle TRG Hospitalist Hastanesi, İstanbul Bağcılar bölgesinde hizmete başlamıştır.

İnsan sağlığını ve hasta memnuniyetini merkeze alan TRG Hospitalist Hastanesi sunduğu hizmetin kalitesini üst düzeye taşımak için gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirecek yatırımlar ve planlamalar yapılarak yola çıkılmıştır.

3.250 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren TRG Hospitalist Hastanesi 22 farklı branşta, 35 Hekim kadrosu ile toplamda 196 çalışanı ile sağlık hizmeti vermektedir.

80 yatak kapasitesine sahip TRG Hospitalist Hastanesi bünyesinde;

  • 9 Dahili, 9 Cerrahi ve 4’ü Koroner olmak üzere toplam 22 Erişkin Yoğun Bakım yatağı,
  • 32 küveze sahip Yeni doğan Yoğun Bakım ünitesi,
  • 20 servis odası, toplam 26 servis yatağı ile yatarak tedavi gören hastaların tedavi süreçlerini sağlıklı ve konforlu bir şekilde tamamlamalarını sağlayacak altyapıya sahiptir.

Ayaktan muayene ve tedavi alacak hastalarımız için 18 poliklinik odası mesai saatleri içinde, ek olarak 8 müşahede yatağına sahip Acil Servis ise 7/24 aktif olarak hizmet vermektedir.