Randevu Talebi

Estetik_TR

Operasyonlar

Vücut Estetiği

Vücut estetiği, vücut şeklini ve oranlarını iyileştirmek için yapılan cerrahi işlemleri içerir.

Ameliyatsız Estetik

Ameliyatsız estetik, cerrahi müdahale gerektirmeyen ve daha hızlı iyileşme süreleri sunan estetik işlemleri içerir.

Göğüs Estetiği

Göğüs estetiği, göğüslerin boyutunu, şeklini ve oranını düzenlemek için yapılan cerrahi işlemleri içerir.

Genital Estetik

Genital estetik, genital bölgenin görünümünü ve işlevini iyileştirmeyi amaçlayan cerrahi işlemleri kapsar.

Erkek Estetikleri

Erkek estetikleri, erkeklerin özel ihtiyaçlarına yönelik estetik işlemleri kapsar.

30 YILI AŞKIN DENEYİM İLE HİZMETİNİZDEYİZ !

TRG Hospitalist Hastanesi olarak, 30 yılı aşkın süredir İstanbul’da hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Estetik cerrahi alanında deneyimli ve uzman doktor kadromuz ile siz değerli hastalarımıza en iyi hizmeti sunmayı amaçlıyoruz. Vücut Estetiği, Yüz Estetiği, Burun Ameliyatları, Tüp Mide ve Mide Balonu gibi operasyonlarınızı en konforlu ve güvenli şekilde gerçekleştiriyoruz.

Hayalinizdeki görünüm ve sağlıklı yaşam tarzına kavuşmak için TRG Hospitalist Hastanesi’ni tercih edebilirsiniz. Uzman kadromuz, alanında en son teknolojileri ve güncel tedavi yöntemlerini kullanarak, sizin için en uygun estetik ve sağlık hizmetlerini sunar. Bu sayede, siz değerli hastalarımızın beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanızı sağlıyoruz. 

TRG Hospitalist Hastanesi, deneyimli ve güler yüzlü personeli, özel hastane konforu ve hijyen standartları ile sizi karşılar. Hastalarımızın memnuniyetini ön planda tutarak, her adımda sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyarız. 

Siz de hayalinizdeki görünüme kavuşmak için TRG Hospitalist Hastanesi’nden sadece bir tıklama ile randevunuzu oluşturabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden kolayca randevu alabilir, estetik cerrahi ve sağlık hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Uzman doktorlarımız ile yapılan detaylı muayene ve görüşmeler sonucunda, sizin için en uygun tedavi planını oluşturarak, güvenle ve konforlu bir süreç yaşamanızı hedefliyoruz.

TRG Hospitalist Hastanesi olarak, her zaman daha iyi hizmet sunmak ve siz değerli hastalarımızın yaşam kalitesini artırmak için çalışmaktayız. Estetik ve sağlık hizmetlerimizle hayallerinize kavuşmanız için sizleri bekliyoruz. Hemen şimdi randevunuzu alarak, yeni ve güzel bir başlangıç yapabilirsiniz!

Tecrübeli kadromuz, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımız...

Bağcılar Hastanesi olarak faaliyete başlayan hastane el değiştirdikten sonra Özel Hospitalist Hastanesi olarak faaliyetine devam etmiştir. Güven Holding bünyesinde tamamen farklı bir vizyon ve yenilenen yüzüyle TRG Hospitalist Hastanesi, İstanbul Bağcılar bölgesinde hizmete başlamıştır.

İnsan sağlığını ve hasta memnuniyetini merkeze alan TRG Hospitalist Hastanesi sunduğu hizmetin kalitesini üst düzeye taşımak için gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirecek yatırımlar ve planlamalar yapılarak yola çıkılmıştır.

3.250 metrekare kapalı alanda faaliyet gösteren TRG Hospitalist Hastanesi 22 farklı branşta, 35 Hekim kadrosu ile toplamda 196 çalışanı ile sağlık hizmeti vermektedir.